Nadanie stopnia nauczyciela mianowanego
W jesiennej sesji do egzaminu przystąpiła Pani Joanna Wiśniewska – Bąk nauczyciel kontraktowy występujący o awans na stopień nauczyciela mianowanego. Pani Joanna jest nauczycielem wychowania przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Nojewie. Dodatkowo prowadzi zajęcia logopedyczne i świetlicowe.
W skład komisji egzaminacyjnej weszli: przedstawiciel organu prowadzącego jako przewodniczący, przedstawiciel organu sprawującego nadzór pedagogiczny, dyrektor placówki, w której dany nauczyciel jest zatrudniony, a także po dwóch ekspertów wpisanych na listę ekspertów prowadzoną przez ministra właściwego do spraw oświaty i wychowania oraz przedstawiciel Związku Nauczycielstwa Polskiego z oddziałem w Pniewach.
Uroczystość wręczania aktu mianowania odbyła się 28 grudnia br. w Urzędzie Miejskim Pniewy. Pan Jarosław Przewoźny - Burmistrz Gminy Pniewy najpierw odebrał ślubowanie, a następnie wręczył akt nadania stopnia nauczyciela mianowanego wraz z okolicznym bukietem kwiatów.
W tym ważnym momencie Pan Waldemar Wróbel – dyrektor Szkoły Podstawowej w Nojewie oraz Pani Adrianna Chojan – kierownik Referatu Oświaty UM Pniewy.
Pani Joannie Wiśniewskiej - Bąk życzymy nieustającej satysfakcji z kolejnego stopnia awansu zawodowego, motywacji i zaangażowania, aby pomimo różnych trudności nie poddawała się w tak wzorowo wykonywanej pracy.

