Piękny Zachód – dzień 2!
Dziś odbył się drugi dzień rywalizacji w ramach wydarzenia „Piękny Zachód”. Uczestnicy zmierzyli się z kolejnymi wymagającymi trasami na dystansach 101 i 201 kilometrów. Nie zabrakło sportowych emocji, determinacji oraz ducha fair play. Na starcie pojawił się również Burmistrz Miasta i Gminy Wronki Rafał Zimny, który dzielnie pokonał wybrany dystans. W wydarzeniu uczestniczyła także silna ekipa „Odjechanych Babek” oraz „Odjechanych Mężczyzn”, którzy swoją energią i pozytywnym nastawieniem dodawali wszystkim motywacji. Wydarzenie odbywało się pod patronatem Burmistrza Gminy Pniewy Jarosława Szurki.
.jpg)

