Sołectwo Psarskie z nagrodą!
10 listopada 2025 r. w Gębicach (Gmina Czarnków) odbyła się trzecia tegoroczna gala „Liderzy Wielkopolskiej Odnowy Wsi” – wydarzenie podsumowujące działania w ramach programu „Wielkopolska Odnowa Wsi”, realizowanego przez sołectwa z całego regionu.
Podczas gali, w ramach IX edycji konkursu „Aktywna Wieś Wielkopolska”, Krzysztof Grabowski – Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego – wręczył 9 wyróżnień oraz 9 nagród dla najbardziej aktywnych i zaangażowanych społeczności lokalnych.
Z ogromną radością informujemy, że Sołectwo Psarskie znalazło się w gronie laureatów konkursu „Aktywna Wieś Wielkopolska”!
Nagrodę w imieniu sołectwa odebrał Burmistrz Jarosław Szurka.
Gala pełna była emocji, występów miejscowych artystów i grup artystycznych, a zwieńczył ją koncert Andrzeja Cierniewskiego.
Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i dziękujemy za piękne reprezentowanie naszej gminy!







.png)