Spotkanie burmistrza z kierownikami gminnych jednostek organizacyjnych
W dniu dzisiejszym Burmistrz Gminy Pniewy Jarosław Przewoźny spotkał się z kierownikami gminnych jednostek organizacyjnych. Celem spotkania było omówienie nałożonego ustawą obowiązku zmniejszenia o 10% przez jednostki finansów publicznych zużycia energii elektrycznej od 1 grudnia br. Burmistrz zaapelował do kierowników jednostek, aby oszczędności nie dokonywali kosztem warunków pobytu i bezpieczeństwa uczniów i podopiecznych placówek gminnych.




.png)