VIII Wyścig przez Wieki za nami!
W niedzielne popołudnie w Zajączkowie odbył się VIII „Wyścig przez wieki”, zorganizowany przez Stowarzyszenie Miłośników Koni i Sportów Konnych LUZAK. Wydarzenie dostarczyło uczestnikom doskonałej rozrywki oraz mnóstwa emocji, dzięki licznie przygotowanym atrakcjom. O godzinie 15:00 rozegrano główną atrakcję dnia – „Wyścig przez wieki” o Puchar Burmistrza Gminy Pniewy Jarosława Szurki, który przyciągnął wielu kibiców i miłośników sportowej rywalizacji.
.jpg)




.png)