XIV Bieg Papieski
W pierwszą niedzielę października biegacze z Pniew i okolic wystartowali w XIV edycji Biegu Papieskiego. W tym roku organizatorem corocznego wydarzenia był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pniewach wraz z UKS Pniewiak Pniewy i Szkołą Podstawową w Pniewach.
Uczestnicy Biegu wystartowali w Łazienkach Miejskich w Pniewach. Fani sportowych emocji mogli kibicować zarówno najmłodszym, jak i starszym biegaczom.
Biegi odbyły się w kategoriach:
- przedszkole,
- klasy I, II, III,
- klasy IV,
- klasy V - VI,
- klasy VII - VIII.
Swoich sił spróbować można było także w biegu na 5 lub 10 km oraz nordic walking.
Wydarzenie patronatem honorowym objął Burmistrz Gminy Pniewy.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom!




.png)