17 grudnia 2022 - rozświetlenie choinki w Turowie
W mroźne sobotnie popołudnie mieszkańcy Turowa zebrali się przy biesiadniku, aby wspólnie spędzić przedświąteczne chwile. Dzieci przystroiły choinkę ozdobami wykonanymi na świetlicy wiejskiej i bardzo ucieszyły się z odwiedzin Św. Mikołaja. Na wszystkich czekał poczęstunek w postaci kiełbaski z grilla, ciepłych napoi oraz różnych słodkości. Było to czas na złożenie życzeń i miłych pogaduszek.
Poinformowaliśmy również mieszkańców, że dzięki stowarzyszeniu OSP będziemy mieli w przyszłym roku nowy plac zabaw dla dzieci, na taką informację czekaliśmy z utęsknieniem.
Bardzo dziękuję wszystkim zaangażowanym za pomoc w szczególności panom od grilla, za pyszne kiełbaski oraz OSP z Panem Jarkiem na czele za całoroczną wspólpracę.




.png)