Spotkanie wigilijne w Dębinie
W piątek odbyło się spotkanie Wigilijne 2022 w Dębinie. Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie i że zechcieliście spędzić z nami dzisiejsze popołudnie. Było nam niezmiernie miło gościć u nas Pana Burmistrza Jarosława Przewoźnego oraz Pana Radnego Jacka Piechockiego. Bardzo dziękujemy wszystkim tym, którzy dołożyli swoje serducho do przygotowania tego pięknego i pysznego spotkania. Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję jeszcze nie raz spotkać się w tak licznym gronie.




.png)