Festyn św. Marcina
Dzisiaj na ulicy Spacerowej w Pniewach odbył się już po raz kolejny Festyn św. Marcina. Na wspólną zabawę licznie przybyli mieszkańcy Pniew, którzy zostali poczęstowani rogalami oraz ciepłymi napojami. Dla najmłodszych czekały balony w barwach narodowych, gry i zabawy. Nie mogło tego dnia również zabraknąć Świętego Marcina, który przybył na koniu. OrganizatoramI festynu byli: Burmistrz Gminy Pniewy, Grupa Radnych, Stowarzyszenie Kupców Pniewskich oraz Stowarzyszenie Miłośników Koni i Sportów Konnych "LUZAK".

