Ślubowanie klas pierwszych
11 listopada to ważny dzień dla Narodu Polskiego. Dla uczniów Liceum Ogólnokształcącego Sióstr Urszulanek SJK im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Pniewach jest to podwójne święto. Tego dnia w Sanktuarium św. Urszuli Ledóchowskiej uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie. Uroczystość tradycyjnie rozpoczęto Mszą Świętą w intencji Ojczyzny oraz pierwszoklasistów. Po uroczystym ślubowaniu w auli w domu Matki Założycielki odegrano spektakl słowno-muzyczny "Duchy Przeszłości".



.png)