Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
11 listopada 2022 r. w samo południe, pniewianie włączyli się do ogólnopolskiej akcji wspólnego śpiewania Hymnu Narodowego. Mieszkańcy miasta i gminy śpiewali na schodach przed kościołem św. Wawrzyńca.